lnyuki (lnyuki) wrote,
lnyuki
lnyuki

Sveikas, Pasauli :)

Sveiki. Na, anksčiau vadinausi inyuki (dabar lnyuki), tačiau tam, deja, pabėgau anksčiau iš LJ (kaip gaila daugybės įrašų, kurių didžioji dalis net archive.org neišliko). Dabar, kai LJ buvo nupirktas, atrodo, kad jis nepatobulėjo, bet jame liko kai kurių nuostabių draugų įrašų. Pvz., agne_marija, mastermind_haz, dansu_dansu, cocaine_nose (aka mildziux), 2thed, agurkas, nieko_ner, ponia_x, mcvegalt, kritusi_vuki, ir kt. Aš pats buvau lietuviškai pasivadinęs mindaugas :) Ir, deja, kadangi LJ neleidžia iš naujo sukurti ar atstatyti savo account'ų, tai vietoje LJ susikūriau DW, naudosiu savo senąjį nick'ą [personal profile] inyuki, LJ cross-post'inu su labai vizualiai panašiu nick'u: lnyuki.

Po to kai LJ buvo nupirktas rusų, jis išlaikė savo komercinį reklaminį pobūdį, todėl pirmieji LJ autoriai (programuotojai) nugvelbė LJ kodą (pasirodo, LJ buvo atviro kodo), ir sukūrė DW (DreamWidth) (github).

Gerai yra tai, kad galima importuoti savo įrašus iš LJ, ir vėliau automatiškai cross-post'inti, tai, ką aš čia ir darau. Šiaip, yra toks dalykas dabar geras, vadinasi telegra.ph, kuriame galima anonimiškai rašyti ir upload'inti nuotraukas. Tia yra patogus būdas sudėti nuotraukas į DW arba LJ.

Taigi, tiek, dabar žiūrėsim kas čia bus. Šiaip, mes visi buvom kažkada pratę rašyti daug internete, o dabar visi yra facebook'e. Nesitikiu, kad be cross-post'inimo čia kas nors gausis... Taigi, o kad cross-post'inti, tai tikriausiai reikėtų į kokį nors FB, arba tiem draugam, kurie buvo LJ per e-mail, arba per G+, ar kaip nors kitaip. Well, I'll think of this later.

Originally posted at http://inyuki.dreamwidth.org/1724.html. Comment here, or on my DW.
Subscribe
Comments for this post were disabled by the author